Zomerkriebels! Dat krijgen wij van deze anniversary session.
Er is niks heerlijker dan een zonnige, zomerse dag in Amsterdam door te brengen vanaf het water. Een glaasje bubbels erbij en genieten van de Amsterdamse grachten.
Andrea en Robbert hebben een aantal jaar geleden gestudeerd in New York. Na het afronden van hun studies zijn zij weer terug naar Amsterdam verhuisd. De perfecte plek om hun liefde te laten vastleggen door fotografe Audra Wrisley.
Ze begonnen de shoot bij één van Andrea en Robbert ’s lievelingstentjes, niet ver van het oude centrum. Daarna pakten ze de fiets om de gezellige straatjes van Amsterdam te verkennen. Uiteindelijk belandden ze op een bootje, want dit is toch wel de beste manier om een zomerse dag door te brengen in Amsterdam.
Zulke zomerse beelden, laten ons kleine landje toch echt even stralen.
Vendors:
Film Lab: Richard Photo Lab
Fine Art Film Photographer: Audra Wrisley
share on